Gamrot – Tsarukyan Typy Bukmacherskie

Gamrot – Tsarukyan Typy Bukmacherskie

Na walkę Gamrot – Tsarukyan typy bukmacherskie znajdziecie już na naszym portalu. Polak wreszcie doczekał się walki. Po pół roku wejdzie do klatki i zmierzy się z młodszym o 6 lat Ormianinem. Obaj Panowie w UFC radzą sobie bardzo dobrze i trudno jest wskazać faworyta tej walki. Oczywiście na walkę Gamrot - Tsarukyan bukmacherzy udostępnili już swoje przeliczniki. Kursy bukmacherskie na Gamrot – Tsarukyan w tym momencie minimalnie faworyzują Tsarukyana – kurs na zwycięstwo Ormianina to 1,53, przy 2,65 na Polaka. Notowania bukmacherskie na Gamrot – Tsarukyan mogą się jeszcze zmienić, nawet przed samą walką, zwłaszcza, że mówimy o dwóch fighterach „idących w górę”. Zmiany w kursach widoczne są już teraz. Od w miarę wyrównanych szans, według bukmacherów to Tsarukyan ma większe szanse na zwycięstwo. Sprawdź gdzie obstawiać akłady Gamrot – Tsarukyan, kiedy odbędzie się walka i kto ma większe szanse w tym starciu.

1. Typy bukmacherskie na Gamrot – Tsarukyan: Analiza walk

Przede wszystkim mówimy tutaj o dwóch zawodnikach, którzy mieli jednak problem ze znalezieniem nowych rywali. Dlaczego? Sprawa jest prosta, zarówno Gamrot jak i Tsarukyan w ostatnich walkach radzili sobie świetnie.

Arman Tsarukyan ma bilans walk 18-2, w tym 12 wygranych przed czasem i 6 decyzji. 25-letni Ormianin jest o 2 centymetry niższy od Gamrota (175 vs 177 cm) i przegrywał raz przez KO i raz przez decyzję. W UFC walczy od kwietnia 2019 roku i zaczął podobnie jak Gamrot – od przegranej. Ta przyszła jednak od rywala z najwyższej półki – przynajmniej tak oceniamy obecnie Islama Makhacheva. Od tego czasu Tsarukyan walczył 5 razy w oktagonie UFC i wygrywał za każdym razem. To zaprowadziło go na 11. lokatę w rankingu najlepszych zawodników kategorii lekkiej. Po serii 3 zwycięstw przez decyzję, Arman dwie ostatnie walki kończył ciosami prowadzącymi do KO. Warto jednak wspomnieć, że żaden z jego ostatnich rywali nie znajduje się w rankingu.

Mateusz Gamrot legitymuje się rekordem 20-1 i choć z ostatniej walki, którą stoczył 18 grudnia wyszedł bez szwanku, to na kolejny pojedynek przyszło mu czekać aż pół roku. Debiut na UFC dla Polaka był nieudany – przegrał przez niejednogłośną decyzję z Guramem Kutateladze, jednak werdykt sędziów był szeroko komentowany. Od tego czasu wygrywał trzykrotnie, a jego rywalami byli Scott Holtzman, Jeremy Stephens i Diego Ferreira – notowany obecnie na 15. miejscu w rankingu wagi lekkiej. Trzy wygrane Gamrota w UFC to trzy zwycięstwa przed czasem – przez KO (po ciosach), poddanie (kimurę) oraz TKO (poddanie po ciosie na korpus). Każda z walk Polaka powodowała ogrom emocji i była doceniana dodatkowymi bonusami – tak może być i tym razem, bo Ormianin również zaliczany jest do efektownie walczących zawodników, którzy potrafią zarówno skończyć walkę ciosami, jak i przez poddanie. Warto mieć to na uwadze dobierając typy bukmacherskie na walkę Mateusz Gamrot - Arman Tsarukan oraz wiedzieć jak wygląda obstawianie walk u legalnych bukmacherów - o tym przekonacie się również na naszym portalu.

1.1 ✔️ Typy bukmacherskie na Gamrot – Tsarukyan – kto wygra?

Wobec tego mamy do czynienia z dwoma bardzo „podobnymi” fighterami, nie tylko w rankingu, ale również patrząc na ich unwiersalny i efektowny styl walki. W tym momencie kurs bukmacherski na Gamrot – Tsarukyan jest niższy niż na Polaka, ale może się to jeszcze w każdej chwili zmienić. Najmniejszy uraz na treningu, nawet niezagrażający walce, może zmienić optykę.

Mateusz Gamrot aby wygrać walkę, musi przejąć inicjatywę. Tsarukyan jest zawodnikiem, który nie może poczuć krwi – jeżeli tak się stanie, pójdzie za ciosem. Ma bardzo szybkie uderzenia, przed którymi trudno się obronić, dodatkowo nie boi się wyprowadzać wysokich kopnięć, które również potrafią zrobić swoje. Gamrot jest jednak zawodnikiem, który lubi przejąć kontrolę nad walką, zdominować przeciwnika. Raczej nie mamy co się spodziewać pasywnej postawy. Dlatego z tej perspektywy, Gamrot nie będzie wygodnym przeciwnikiem dla Tsarukyana, który ostatnią walkę z Joelem Alvarezem wygrywał kontrując, a nie przechodząc do ciągłego ataku. Nasz typ na Gamrot – Tsarukyan to wygrana Polaka po obecnym kursie 2,0 w STS.

1.2 ✔️ Typy bukmacherskie na Gamrot – Tsarukyan – jak zakończy się walka?

Obaj zawodnicy ostatnie walki kończyli przed czasem i są bardzo zmotywowani, aby awansować w rankingu i walczyć z coraz lepszymi rywalami. Mamy tu pojedynek zawodników, który dążą do tego, aby kończyć swoje walki efektownie, przed czasem. Wobec tego pewniejszym typem od samego wskazania zwycięzcy, będzie to w jaki sposób walka się zakończy.

Oczywiście nie jest tak, że walka nie może zakończyć się przez decyzję, ale naszym zdaniem znacznie większe szanse są na to, że jeden z zawodników zada decydujący cios. Wobec tego na walkę Gamort – Tsarukyan typ bukmacherski to: walka zakończy się przed czasem. Kurs na takie zdarzenie w STS to 2,1. Jeżeli lubicie ryzyko, pozostaje jeszcze opcja wskazania zwycięzcy. Jeżeli postawicie na to, że Gamrot wygra przez KO/TKO/DSQ lub poddanie, to kurs rośnie aż do 4,0.

2. Co, gdzie i jak. Gamrot – Tsarukyan: data, godzina, transmisja

Zarówno Gamrot jak i Tsarukyan byli barzdo zmotywowani, żeby jak najszybciej ponownie wejść do klatki, dlatego data walki Gamrot – Tsarukyan to 25 czerwca 2022, samo starcie zostało potwierdzone na nieco ponad miesiąc przed galą. Miejscem wydarzenia będzie UFC Apex w Las Vegas, a cały event odbędzie się pod szyldem UFC Fight Night. Main eventem będzie starcie Neil Magny kontra Shavkat Rakmonov. Walka Polaka z Ormianinem ma się odbyć tuż przed walką wieczoru, dlatego starcie może odbyć się nawet o 3-4 nad ranem, już 26 czerwca polskiego czasu.

Transmisję z Gamrot – Tsarukyan obejrzycie na dwa sposoby. Walka będzie dostępna na Polsat Sport, jednak możecie ją obejrzeć również na stronie Fortuny, która posiada prawa do transmisji z gal UFC. Wystarczy, że założycie konto przy pomocy naszego linku, wpłacicie depozyt i postawicie zakład na krótko przed walką – dzięki temu otrzymacie dostęp do streama z Gamrot – Tsarukyan.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 2720 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 2620 PLN

3. Gamrot – Tsarukyan zakłady bukmacherskie – gdzie obstawiać?

3.1 🟨 Typowanie Gamrot – Tsarukyan: Fortuna

Zakłady na Gamrot - Tsarukyan w Fortunie w tym momencie dają nam największy wybór i to właśnie tam możecie wykorzystać nasze typy na Garmot - Tsarukyan w pełni. Naszą uwagę szczególnie zwróciła opcja obstawiania zakończenia walki w danej rundzie. Zerknijcie jak prezentują się kursy na walkę Mateusza Gamrota z Armanem Tsarukyanem w Fortunie:

3.2 🟦 Kursy na Gamrot – Tsarukyan w STS

W STS zakłady na Gamrot - Tsarukyan nie są rozpisane aż na tyle zdarzeń, ale nadal mamy spore pole do popisu. Kursy ponownie wskazują Armana jako faworyta walki, ale jak spojrzymy na konkretne zdarzenia, np. kto może skończyć walkę w danej rundzie - tutaj notowania są idealnie równe. Przeliczniki różnią się tylko w przypadku wygranej przez decyzję, bukmacher ocenia, że większe szanse na wygraną punktową ma Ormianin.

3.3 ⬛ Bonus na zakłady: Gamrot – Tsarukyan w LVBet

Na ten moment zakłady bukmacherskie na Gamrot - Tsarukyan w LVBet nie są dostępne. Niebawem jednak bukmacher powinien udostępnić swoją ofertę na tą walkę i jak tylko to zrobi, to Was o tym poinformujemy. W międzyczasie możesz dowiedzieć się jak obstawiać gry komputerowe - e-sport to jeden z popularniejszych działów portalu LVBet!

MMA w LVBet z bonusem

LVBET
LVBET
Bonus Zakłady
Bonus powitalny do 3423 PLN!
kod promocji
BCVIP

4. Najwyższe kursy bukmacherskie na Gamrot – Tsarukyan

Oczywiście kursy bukmacherskie na Mateusz Gamrot - Arman Tsarukyan zakładają coś więcej niż tylko zwykłe zakłady 1x2. To bardzo dobra informacja w sytuacji kiedy kursy na walkę są bardzo zbliżone i obstawianie zwycięzcy walki Gamrot - Tsarukyan wiąże się z dużymi wątpliwościami. Jakie kursy bukmacherskie na Gamrot - Tsarukyan znajdziemy u legalnych polskich bukmacherów?

  • - 1X2 (remis obstawicie w Fortunie),
  • - Koniec w 1., 2. lub 3. rundzie,
  • - Under/over na liczbę rozpoczętych rund,
  • - Sposób zakończenia walki,
  • - Koniec walki w ciągu 60 sekund od rozpoczęcia,
  • - Zawodnik wygra walkę w 1., 2. lub 3. rundzie,

Oczywiście powyższe opcje pojawiają się w różnych wariantach, my powyżej przedstawiliśmy najciekawsze kursy bukmacherskie na Gamrot - Tsarukyan. Jeżeli chcecie obstawiać zwycięzcę, to kurs na wygraną Gamrota jest korzystniejszy w STS i wynosi 3,10, a kurs na Tsarukyana jest wyższy w Fortunie i został ustalony na poziomie 1,53.

Standardowy bonus na Super Tipster
Konkurs typerski o pulę 155€ - każdego tygodnia!

5. Co musisz wiedzieć o walce Gamrot – Tsarukyan?

5.1 📆 Kiedy walka Gamrot – Tsarukyan?

Starcie Gamrota z Tsarukyanem odbędzie się na UFC Fight Night zaplanowanym na 25 czerwca 2022 roku, walka Polaka odbędzie się zapewne grubo po północy, więc będzie to już 26 czerwca polskiego czasu.

5.2 📈 Kto jest faworytem walki Gamrot – Tsarukyan u bukmacherów?

Kursy bukmacherskie na Gamrot – Tsarukyan wskazują Ormianina jako minimalnego faworyta tego starcia.

5.3 ✔️ Jakie są typy na starcie Gamrot – Tsarukyan?

Nasz typ bukmacherski na Gamrot – Tsarukyan to zakończenie walki przed czasem – pełną analizę walki znajdziecie w naszym artykule.

skomentuj Gamrot–TsarukyanTypyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie