eWinner Kod Promocyjny

U bukmachera eWinner kod promocyjny nie jest konieczny, wystarczy, że zarejestrujesz się za pośrednictwem naszego linku. Dzięki temu odbierzesz ciekawie skonstruowany bonus startowy. Ten bukmacher przydziela promocję na wszystkie rodzaje rozgrywki: zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo oraz sporty wirtualne.

eWinner Kod Promocyjny

Typ bonusu Opis
Bonus na start Do 650 PLN
Bonus od depozytu 50% do 500 PLN od II wpłaty
Zaklad bez ryzyka Do 150 PLN na pierwszy zakład
eWinner kod promocyjny Skorzystaj z naszych linków
Licencja eWinner Na zakłady bukmacherskie online
Numer licencji PS4.6831.29.2017

Uruchomiony w 2019 roku serwis eWinner nie wyznacza nowego kierunku rozwoju branży bukmacherskiej w Polsce, ale jest na tyle interesujący, że warto poświęcić mu trochę miejsca. W końcu na rynku dostępnych jest już kilkanaście firm oferujących zakłady i warto orientować się w ich propozycjach, żeby móc wybrać najlepszą dla siebie.

Kluczowa dla nas sprawa, to działający w eWinner kod promocyjny. W tym artykule opiszemy więc szczegółowo, jak działa i co można dostać za ten promo kod. eWinner to jednak nie tylko promocje i o tym też pamiętamy. Dlatego trochę miejsca poświęcimy samym zakładom, różnym dostępnym w tym serwisie funkcjom, supportowi i metodom płatności.

Wreszcie parę słów powiemy o legalności bukmachera. Wydaje nam się to ważne, żebyście wiedzieli, czy nie ma jakichś ważnych przeszkód, żeby z oferty tego serwisu korzystać. Tym wątkiem zamkniemy nasz artykuł.

1. Licencja eWinner na prowadzenie zakładów wzajemnych

eWinner max bonus (maksymalny bonus online)
eWinner Kod promocyjny wrzesień 2022
EWINNER
Idź do eWinner
eWinner Kod promocyjny październik 2022
EWINNER
Idź do eWinner
listopad 2022 grudzień 2022
styczeń 2023 luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023

Oczywiście eWinner jest w pełni legalny. Serwis funkcjonuje na licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Numer zezwolenia wydanego 30 października 2018 roku jest taki: PS4.6831.29.2017. Legalność ma oczywiście podatkowe konsekwencje. To 12% pobierane od stawki zakładu oraz 10% podatku dochodowego, jeżeli jednorazowo wygracie powyżej 2280 zł (fiskus ściąga procent od całej wygranej, a nie tylko od nadwyżki!). Oczywiście te podatkowe wątki to nie tylko „problem” eWinner, lecz całej branży. Lepiej to napisać, żeby nie przyszło Wam do głowy krytykowanie bukmachera za to, że te „prowizje” pobiera. Bukmacher bez podatku w Polsce to najczęściej opcja promocyjna, stosowana tymczasowo przez zakłady. Przykładem jak może wyglądać taka oferta są legalne zakłady bukmacherskie BetFAN, które dokładnie poznacie dzięki naszej recenzji.

2. eWinner: kod bonusowy przy rejestracji

Pierwsza rzecz, to rejestracja w eWinner. Kod promocyjny podajemy w prostym formularzu, do którego najlepiej przejść korzystając z linku znajdującego się na naszej stronie. Wtedy w polu kodowym nie musicie nic wpisywać - zostanie ono wypełnione automatycznie! Voucher kod do Ewinner pojawi się wtedy w odpowiednim miejscu. Pamiętajcie o przejściu na portal z naszego linku, bo szkoda by było, żeby promocja Was ominęła. Oferta startowa składa się bowiem z aż 3 różnych elementów. Szczegóły tego, co eWinner daje za kod bonusowy w 2022 roku, podajemy poniżej.

3. Oferta powitalna w eWinner - zakład bez ryzyka i bonus depozytowy

Trzeba przyznać, że ta promocja jest naprawdę dobrze pomyślana. Po pierwszej wpłacie dostajecie zakład bez ryzyka do 150 zł. Pewnie wiecie, jak to działa. Stawiacie kasę na pierwszym kuponie i, jeśli przegracie, bukmacher oddaje Wam stawkę (pomniejszoną o 12% podatku za zawarcie zakładu, pamiętajcie o tym, żebyście się nie zgubili w obliczeniach). Wygrana zostaje oczywiście u Was. Ważna rzecz, że pieniądze ze zwrotu stają się bonusem i będziecie je mogli wypłacić, jeśli obrócicie te środki 6 razy w ciągu 30 dni po kursie minimalnym na kuponie 2.50. Z takim jeszcze zastrzeżeniem, że do obrotu nie wliczają się sporty wirtualne i zakłady systemowe.

Te wymagania obowiązuję też przy dalszej części tego miłego powitania. Drugi depozyt jest premiowany niezłym gratisem – to 50% do wysokości wpłaty. Maksymalna kwota bonusu depozytowego to 500 zł. Łatwo policzyć, że maksymalnie da się w premii powitalnej zgarnąć łącznie 650 zł. Przy tych bonusowych historiach jeszcze istotna rzecz: zanim dostaniecie wspomniane 100% jako środki bonusowe, będziecie musieli zagrać wartość depozytu 1 raz po kursie 2.50.

Tylko pamiętajcie, że to wszystko zgarniecie tylko wtedy, gdy wprowadzicie kod bonusowy przy rejestracji. eWinner ma jednak również inne premie. Szczegóły sprawdzicie w zakładce „Promocje”. Wracając jeszcze na chwilę do samej oferty na start w Ewinner - czy jest dobrze przemyślana? Owszem. Czy robi wrażenie na tle konkurencji? Raczej nie. Oczywiście bonus nie jest sztucznie nadmuchany do wysokiej kwoty, której i tak nie obrócimy aby ją odebrać, z drugiej jednak strony kwota bonusu mogłaby być wyższa. Jak wyglądają najlepsze bonusy na start na legalne zakłady bukmacherskie? Wystarczy, że przeczytacie nasz artykuł na ten temat, a będziecie wiedzieć wszystko czego potrzebujecie.

Standardowy bonus na eWinner
Bonus do 650 PLN

4. Kod promocji eWinner to tylko część bonusów

We wspomnianej przed momentem zakładce na bieżąco pojawiają się informacje o aktualnych premiach wymyślonych przez eWinner. Kod bonusu nie jest Wam do nich potrzebny, warto to podkreślić. Te bonusy mogą być różne, np. wiązać się z konkretnymi wydarzeniami sportowymi, mieć postać cashbacków itd. Bardziej konkretnych informacji w tym temacie nie jesteśmy w stanie Wam podać, bo to się szybko zmienia. Zaglądajcie więc do części z opisem promocji.

Naszła nas taka myśl, że może przydałoby się, żeby dodać pewną funkcję do eWinner – kod bonusowy VIP czy coś w tym rodzaju. Nie ma tu bowiem programu lojalnościowego, którzy konkurenci tego serwisu tak często włączają do swoich ofert. Taką ofertę otrzymacie na legalne zakłady bukmacherskie Forbet z naszym kodem promocyjnym, o których szerzej przeczytacie w naszym tekście.

5. Cashout w eWinner

Jest za to na stałe dodana dobra i coraz częściej dostępna także w innych serwisach funkcja. Definicja cashoutu w Ewinner nie różni się bardzo od innych buków - to po prostu możliwość zamknięcia danego zakładu przed rozstrzygnięciem niektórych obstawianych na kuponie wydarzeń. Tylko nie zapominajcie, że bukmacher nie zaliczy jako wygranych zdarzeń, które znajdowały się na kuponie, ale zostaną zamknięte po wycofaniu zakładu z gry. Ale tak czy inaczej to przydatna funkcja i warto wiedzieć, że jest dostępna.

6. Jakie zakłady postawimy w eWinner?

Chyba najlepszym określeniem dla tego, co znajdujemy w eWinner, jest: standard. Liczba dyscyplin nie wychyla się poza przeciętną (do piłki nożnej po e-sporty), również rodzaje zakładów (1X2, handicapy, dokładne wyniki itp.), wysokość kursów też jest na zbliżonym poziomie do konkurencji, choć zdarzają się chlubne wyjątki (np. stosunkowo wysokie kursy na pewniaki).

Z drugiej strony nie można odmówić bukmacherowi starań. W serwisie znajdziemy np. oferty na „Combo Dnia” (atrakcyjny kurs na jakiś zakład), no i fajnie prezentują się też pojedynki na gole czy strzelców (h2h pomiędzy randomowymi zawodnikami i klubami). Jest sporo statystyk, archiwum z wynikami, mamy wyszukiwarkę kursów. Czyli wszystko, czego potrzeba, żeby prowadzić zakłady sportowe.

Ofertę dopełnia ciekawy pomysł o nazwie „Custom Bet”. To nic innego, jak możliwość dodawania swoich, nawet mocno nietypowych zakładów. Bukmacher promuje to hasłem #PostawNaSwoim i chwali się, że to jedyna taka możliwość na rynku. I fakt. Działa to sympatycznie – wysyłamy propozycję zakładu (np. Czy Krzysztof Piątek przeniesie się do Realu Madryt w przyszłym sezonie) i czekamy do 12 godzin na akceptację typu. Jak się bukmacherowi spodoba, zakład dostaje kurs i trafia do oferty. To jest naprawdę interesujące, ale też warto patrzeć na ten pomysł realistycznie. To bajer, a nie wyróżnik, który przyciągnie do e Winner tłumy. Niemniej trzeba to ocenić pozytywnie.

7. Ważne informacje o płatnościach, supporcie i grze mobilnej w eWinner

Metody płatności nie są wyszukane. To Pay-By-Link, BLIK i szybki przelew. Brakuje na pewno e-walletów. Ale z drugiej strony eWinner obsługuje w zasadzie wszystkie banki na rynku i raczej nie nadziejecie się na kłopot pod tytułem: nie mam jak zdeponować kasy. Całkiem ok są wypłaty – szybkie płatności realizowane w ciągu maksymalnie 24 godzin. Bukmacher daje na to limit dla wszystkich graczy – 50 tys. zł dziennie.

Support jest dostępny w formie chatu, mailowej i pisemnej. Generalnie z obsługi możecie korzystać każdego dnia od 8 do 23.00. I jeszcze słowo odnośnie gry mobilnej. Aplikacja eWinner również została już udostępniona - zarówno na iOS-a jak i android. Apkę na iOSa od eWinner znajdziecie na iTunes, a plik eWinner apk na androida znajdziecie na stronie internetowej bukmachera.

8. Opinie o eWinner

Nasza recenzja eWinner dobiega końca, co możemy powiedzieć podsumowując tego bukmachera z Pomorza? Opinie na temat eWinner są niezłe, zwłaszcza jak na nadal krótki staż na rynku bukmacherskim w Polsce. Jednak bonus, który otrzymacie po uzupełnieniu pola eWinner kod promocyjny przy rejestracji furory na naszym rynku nie robi. Wiele innych bukmacherów posiada znacznie wyższy bonus, ale eWinner cały czas pracuje nad swoją ofertą, a do tego dotrzymuje obietnic. Jak obiecał aplikację - tak ją oddał do użytkowania swoim graczom. Dlatego możemy wierzyć, że w przyszłości ten bukmacher będzie sobie radził na rynku tylko lepiej. A jak to wygląda teraz i gdzie w kategorii - bukmacherskie zakłady legalne w Polsce - plasuje się eWinner, możecie sprawdzić za pomocą naszej wygodnej porównywarki bukmacherów dostępnej z poziomu strony głównej - wystarczy kliknąć w lupę w lewym górnym rogu i wpisać nazwę konkretnego buka.

9. eWinner FAQ

9.1 🤔 Czy eWinner to zaufana marka?

Choć eWinner na rynku istnieje od niedawna, to oczywiście musimy uznać go za zaufaną markę. Dlaczego? Przede wszystkim ten bukmacher uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów i to powinno rozwiewać wszelkie wątpliwości.

9.2 📱 Czy eWinner posiada aplikację mobilną?

Tak! Aplikacja od eWinner jest dostępna zarówno na androida jak i na iOS.

9.3 💵 Czy dostanę kod promocyjny do eWinner?

W eWinner kod promocyjny nie jest niezbędny - wystarczy, że przy rejestracji skorzystasz z naszych linków, a łączna kwota bonusu powitalnego w eWinner wyniesie do 650 zł!

skomentuj EwinnerKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie