Czy Totolotek to legalny bukmacher online?

Czy Totolotek to legalny bukmacher online?

Opis: Bonus:
Legalność marki Totolotek: Firma posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na działalność bukmacherską.
Numer licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów: PS4.6831.8.2018
Data wydania licencji: 02.04.2019

W ostatnim czasie Totolotek przeszedł kilka zmian. Przede wszystkim, zmieniła się grupa zarządzająca bukmacherem. Teraz jest nim niemiecki potentat hazardowy - Merkur Sportwetten GmbH. Czy to oznacza, że Totolotek przestał być polskim bukmacherem? Wobec tego, czy Totolotek to legalny bukmacher online? Czy może coś się w tej kwestii zmieniło? Sprawdźcie, co znajdziecie obecnie w portalu Totolotek, co oferuje bukmacher, a także - jaki jest kod bonusu do Totolotka i czy ostatnie wydarzenia wpłynęły na opinie o Totolotku!

Ocena LegalniBukmacherzy
2.0 / 5
Ocena użytkowników
3.65 / 5
Twoja ocena

1. Czy Totolotek to nadal legalny bukmacher w Polsce?

Totolotek max bonus (maksymalny bonus online)
Totolotek Kod bonusowy styczeń 2023
Totolotek Kod bonusowy luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023

Napisaliśmy wyżej, że w ostatnim czasie zaszły zmiany w strukturach bukmachera. Nie oznacza to jednak, że Totolotek stracił swoje prawa! Totolotek to wciąż jest legalny, polski serwis bukmacherski. Jednak, wobec poczynionych zmian, firma musiała ponownie wystąpić do Ministerstwa Finansów z wnioskiem o przyznanie licencji. Uzyskała ją ponownie w kwietniu 2019 roku.

Poprzednie zezwolenie było ważne od czerwca 2013 roku, a Totolotek był czwartą, polską legalną firmą z zakładami bukmacherskimi w internecie. Natomiast wszystkie zalegalizowane serwisy bukmacherskie poznacie dzięki naszemu portalowi.

2. Oferta Totolotka

Trzeba przyznać, że w poprzedniej wersji serwisu mogliśmy znaleźć nieco więcej niż teraz. Aktualna wersja strony Totolotka została, co prawda, stworzona według bukmacherskich trendów, tj. po lewej stronie - kategorie zakładów do wyboru, w strefie centralnej - najpopularniejsze zakłady oraz live w Totolotku, a po prawej - utworzony kupon, ale… to właściwie tyle.

Oczywiście, w ofercie na zakłady bukmacherskie w Totolotku nadal znajdziemy mnóstwo kategorii do wyboru. Mnóstwo dyscyplin sportu do obstawiania, a w każdej z nich kilka podkategorii - większe i mniejsze imprezy, turnieje, pojedyncze zawody czy mecze.

W sekcji zakładów na żywo w Totolotku znajdziemy do obstawiania te same wydarzenia, które znajdują się w sekcji “przedmeczowej”. W każdym z nich, mamy do wyboru obstawiania rozstrzygnięcia w systemie 1X2, z “podpórką” czy handicapami. Można również grać na zakładach dodatkowych do wydarzenia, takich jak ilość kartek, punktów czy rzutów rożnych. To wszystko jest w Totolotku.

Jednak poważnym minusem, w stosunku do poprzedniej wersji serwisu, jest chociażby brak sportów wirtualnych w nowym Totolotku. Trzeba przyznać, że na tym polu zdecydowanie lepiej radzi sobie STS - jeden z liderów branży w Polsce. Czy STS to legalny bukmacher online? Na to pytanie odpowiadamy na naszej stronie.

Ponadto, co do samego serwisu Totolotka, trzeba przyznać, że obecna szata graficzna prezentuje się schludniej niż poprzednia, lecz nie powoduje to, że poruszanie się w Totolotku Online jest przyjemniejsze. Wręcz przeciwnie. Wydaje się, że funkcjonalność serwisu została mocno zachwiana.

3. Bonus powitalny w Totolotku

Bonus na start w Totolotku to jedna z tych rzeczy, którzy oczekują nowi użytkownicy. U tego bukmachera jest to premia 100% do wartości 500 PLN! Jak ją zdobyć? Przede wszystkim należy się zarejestrować w serwisie Totolotek.

3.1 Totolotek Rejestracja

W celu rejestracji i uzyskania bonusu, o którym napisaliśmy wyżej, użyjcie naszego linku rejestracyjnego.

Formularz rejestracyjny nie różni się niczym od tego, co znajdziemy w innych portalach z zakładami. Imię, nazwisko, adres mailowy, PESEL - to wszystko trzeba podać. Należy wypełnić wszystkie wymagane luki. W razie potrzeby, można skontaktować się z supportem. Wydaje się jednak, że nikt nie powinien mieć problemu z samodzielnym ukończeniem tego procesu.

Po przeprowadzeniu rejestracji, możecie zalogować się do Totolotka. Zanim jednak rozpoczniecie grę, trzeba zweryfikować konto gracza. Zostanie to zrobione, gdy prześlemy odpowiednie dokumenty.

Warto to uczynić od razu po rejestracji, gdyż w przeciwnym razie bonus na start może Wam przepaść.

Żeby otrzymać premię, należy wpłacić depozyt o wartości min. 20 PLN i postawić zakład. W zależności od tego, ile wpłacicie pieniędzy na początku przygody z nowym Totolotkiem, taką kwotę dostaniecie w formie premii. Jak z niej skorzystać?

W celu wypłaty bonusowych środków, należy spełnić określone warunki obrotu. Depozyt oraz bonus muszą zostać obrócone trzykrotnie. Zaliczane będą kupony, które posiadają co najmniej trzy zdarzenia, każde o kursie minimalnym 1,35.

Cóż, trzeba przyznać, że nie jest to najlepsza oferta promocyjna. Wpisując, podczas rejestracji, u bukmachera Fortuna kod bonusowy, Wasz bonus na start będzie zdecydowanie większy.

Standardowy bonus na Totolotek
100% do 500 PLN

4. Pozostałe promocje od Totolotka

Nie tylko rejestracja zapewni Wam premię u tego bukmachera. Totolotek zapewnia jednak swoim użytkownikom również inne promocje. Jedną z nich jest oferta King Size.

Promuje ona najaktywniejszych graczy, którzy “nie boją się ryzykować”. Na czym on polega? W zależności od ilości zdarzeń na kuponie, możecie otrzymać bonus od 5% do 66%.

Trzeba wspomnieć także o bonusie za aplikację w Totolotku. Na urządzenia mobilne wynosi on 49 PLN. Nie jest to jednak forma bonusu bez depozytu w Totolotku. Żeby móc się cieszyć z premii, należy - przede wszystkim - wpłacić pieniądze na konto gracza za pośrednictwem aplikacji. Warunki obrotu przyznanym bonusem są identyczne, jak w przypadku bonusu od wpłaty.

5. Aplikacja Totolotek

Co ciekawe na chwilę obecną aplikacja działa tylko na urządzeniach z Androidem.

Pobranie wersji mobile Totolotka nie jest możliwe z poziomu systemu iOS. To poważny brak ze strony tego bukmachera. Z kolei dokładna instrukcja postępowania ws. instalacji apki na urządzenia z Androidem znajduje się w serwisie bukmachera. Aplikację mobilną oferuje też legalny bukmacher LVBet - kolejna z licencjonowanych firm na polskim rynku z zakładami.

6. Legalny Totolotek - podsumowanie

Czy Totolotek to legalny bukmacher online? Tak. Mimo “zmiany barw”, firma nadal pozostała legalnie funkcjonującą marką w naszym kraju z szansę na premię nawet do 500 PLN od pierwszej wpłaty! Oprócz tego, bukmacher oferuje bonus za korzystanie z aplikacji mobilnej.

Ponadto, Totolotek posiada szeroką ofertę na zakłady sportowe. Jednak na tym plusy się kończą. Zdecydowanie brakuje w tym serwisie zakładów na e-sport, które obecnie stanowią dużą część każdego serwisu bukmacherskiego.

W tym momencie ciężko stwierdzić, czy dokonana zmiana jest dobra lub zła dla Totolotka. Jedno jest pewne, stara wersja firmy już nie wróci i należy przyzwyczajać się do nowej odsłony Totolotka.

skomentuj Czy Totolotek to legalny bukmacher online?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie