Czy Fortuna to legalny bukmacher online?

Mnóstwo osób gra na zakładach bukmacherskich w Polsce. Jest wiele serwisów, które oferują obstawianie wydarzeń sportowych, politycznych, rozrywkowych czy nawet ekonomicznych. Jednym z takich miejsc jest eFortuna pl. Serwis posiada wiele tysięcy graczy-użytkowników, którzy codziennie mogą korzystać z wielu możliwości, jakie oferuje ta firma. Jednak, czy Fortuna jest legalna? Zastanawialiście się kiedyś nad tym?

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 630 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 620 PLN

Czy Fortuna to legalny bukmacher online?

Rodzaj Bonusu Opis bonusu
Numer licencji Fortuna SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Ekskluzywny bonus Fortuna Nawet do 630 PLN!
Bonus bez depozytu Freebet 20 PLN w punktach FKP
Freebet po 1. depozycie 10 PLN w punktach FKP
Zakład bez ryzyka 600 PLN
Fortuna Kod Promocyjny Odbierz bonus korzystając z naszych linków

1. Fortuna - legalne zakłady bukmacherskie?

Fortuna max bonus (maksymalny bonus online)
Fortuna Kod promocyjny listopad 2022
Fortuna Kod promocyjny grudzień 2022
styczeń 2023 luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023

Zdarza się, że robimy coś, nawet nie zastanawiając się, czy jest to zgodne z naszymi przekonaniami czy obowiązującym prawem. Czy tak samo jest w przypadku bukmacherów? Musicie sobie odpowiedzieć sami na to pytanie. Jeśli chodzi o Fortunę - uspokajamy. Fortuna jest w pełni legalnym bukmacherem.

Firma uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce już w 2012 roku - jako pierwszy polski serwis z zakładami. Licencja o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 została wydana 23 stycznia. Od tego momentu, “internetowa” Fortuna jest legalna w Polsce. Jeżeli zastanawiacie się jeszcze nad tym, czy dana firma to Legalny Bukmacher, czy nie, to wystarczy sprawdzić to na naszym portalu - wyszukując z poziomu strony głównej.

Wcześniej, legalne zakłady Fortuna były dostępne stacjonarnie. Swoje punkty Fortuna posiadała na terenie całego kraju, więc Ci, którzy korzystali z jej usług “naziemnie” byli z pewnością zadowoleni z uruchomienia działalności internetowej przez tę markę.

2. Pierwszy raz na eFortuna

Legalny bukmacher Fortuna posiada swój serwis internetowy pod adresem eFortuna. To jedno z tych miejsc, gdzie możecie zawierać zakłady bukmacherskie. Pierwsze, co się rzuca w oczy, to żółto-czarna stylistyka serwisu, która wpisuje się w barwy bukmachera. W górnym menu możemy wybrać interesującą nas sekcję - zakłady bukmacherskie, Fortuna zakłady live, wirtualne sporty czy sprawdzić dostępne promocje.

Podobnie, jak w innych serwisach bukmacherskich, po lewej stronie witryny możemy wybrać interesującą nas kategorię zakładów. Poza możliwym wyborem odpowiedniej dyscypliny, Fortuna zaopatrzyła się w “Hit Dnia” czy “Superoferta+”.

Pierwsza z ofert to nic innego, jak zdarzenia z podwyższonymi kursami. Jak podkreśla bukmacher, ten rodzaj promocji jest przeznaczony dla osób, które nie boją się ryzykować. Konstrukcja “Superoferty+” jest bardzo podobna. Bukmacher podnosi w niej kursy na faworyta danego zdarzenia. Jednak, żeby umieścić zdarzenie z Superoferty na swoim kuponie, musi on spełnić określone wymagania.

W przypadku, gdy interesuje nas jedno zdarzenie z tej oferty, należy dodatkowo obstawić cztery spotkania z podstawowymi kursami, gdzie przelicznik jest równy co najmniej 1.10. W przypadku dwóch spotkań z Superoferty, musi to być sześć zdarzeń, a jeśli mają być to 3 spotkania - trzeba dodać jeszcze 9 kolejnych zdarzeń.

Na stronie głównej znajdziemy też aktualnie obowiązujące promocje, które wyświetlają się w sliderze na środku ekranu. Z poziomu górnego menu możemy również sprawdzić w Fortunie wyniki zakończonych już wydarzeń sportowych. Firma przygotowała też “ABC Gracza”, dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Po prawej stronie, w przypadku dodania zdarzenia, pojawi się nasz wirtualny kupon. W prawym, górnym rogu znajdziemy również odnośnik do przeprowadzenia procesu rejestracji.

3. Rejestracja i logowanie w Fortunie

Gdy zechcecie zagrać w eFortuna, to w pierwszej kolejności musicie założyć konto w tym serwisie. Możecie to zrobić bardzo szybko na kilka sposobów - przez kliknięcie, wspomnianej już, opcji “Rejestracji” na stronie bukmachera lub użyć do tego naszego linku aktywacyjnego.

W momencie, gdy wybierzecie drugą z podanych opcji, otrzymacie ekskluzywny bonus powitalny na start w Fortunie. Kod promocyjny Fortuna jest dostępny na naszej stronie, wraz z nim użycie linku rejestracji spowoduje, że zyskacie:

  • Zakład bez ryzyka o wartości nawet 600 PLN
  • 20 PLN przyznanych w ramach punktów FKP
  • 10 PLN po pierwszym depozycie przyznanych w ramach punktów FKP

Jest to promocja ekskluzywna, przeznaczona wyłącznie dla użytkowników portalu LegalniBukmacherzy. Koniecznie pamiętajcie aby wykorzystać nasz kod bonusowy do Fortuny.

Aby otrzymać bonus od depozytu (po rejestracji z naszego linku) należy postępować według następujących kroków:
- zaakceptować bonus,
- dokonać depozytu w ciągu 3 dni,
- postawić pierwszy zakład w ciągu 4 dni,
- zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty w trakcie 30 dni, warunki obrotu bonusem w Fortunie to: minimum 3 zdarzenia na kuponie o całkowitym kursie na poziomie przynajmniej 1,60.

Wracając jednak do samego procesu rejestracji. Zajmie on Wam kilka minut. Pierwszy krok to wypełnienie danych personalnych - zarówno tych dotyczących konta, jak i osobowych. Następnie, na podany w formularzu adres mailowy, otrzymacie link weryfikacyjny. Należy w niego kliknąć, żeby ukończyć wstępną rejestrację. Po wykonaniu tej czynności możecie zalogować się na konto gracza.

W tym momencie, wasze konto w Fortunie posiada status tymczasowego - ma ograniczenia depozytowe, a także blokadę wypłaty środków. Co zrobić, żeby w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje eFortuna?

Należy przejść pełną weryfikację danych osobowych poprzez przesłanie odpowiednich dokumentów. Dla osób grających na zakładach nie będzie to nowość. Jest to praktyka stosowana przez każdy serwis bukmacherski.

4. Fortuna - opis oferty, promocje

Wspomnieliśmy, że Fortuna posiada szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie. Można w niej znaleźć zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo.

W sekcji pre-match mamy do wyboru obstawianie popularnych dyscyplin sportowych - piłki nożnej, hokeja czy koszykówki. Znajdziemy też zakłady na sporty walki czy tenis. Nie sposób nie wspomnieć też o możliwości zawierania zakładów na wydarzenia polityczne czy np. Taniec z Gwiazdami.

Sekcja live w Fortunie obejmuje wszystkie, aktualnie trwające wydarzenia sportowe, na które marka przygotowała zakłady przed ich rozpoczęciem. Nie mogło również zabraknąć miejsca dla wirtualnych sportów - piłki nożnej, wyścigów psów, żużla czy tenisa.

eFortuna pl oferuje również szereg promocji - na start, jak i ograniczonych czasowo. O ofercie na start już wspomnieliśmy. Jednak co znajdziemy w pozostałych promocjach? Zmieniają się one dynamicznie. Wśród nich znajdują się: podwyższenie kursów czy nagrody dla najbardziej aktywnych graczy. A bonusy w Fortunie lepiej poznacie dzięki lekturze naszego tekstu na temat: promocyjny kod Fortuna.

Plusem serwisu jest również obsługa wielu metod płatności. Fortuna pozostała się o to, aby gracze mieli swobodny dostęp do transferu środków. Wpłaty i wypłat w Fortunie możemy dokonywać za pomocą przelewów bankowych, jak np. ze strony https://www.bosbank.pl/klient-indywidualny, internetowych kart płatniczych czy z użyciem wirtualnych portfeli.

5. Aplikacja mobilna Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna posiada również swoją aplikację na urządzenia mobilne. Obsługiwana jest ona przez systemy Android oraz iOS. Dla użytkowników, którzy posiadają system Windows Phone, bukmacher przygotował wersję web. To wcale nie jest częste, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że w naszym: bukmacher - ranking, Fortuna znajduje się wysoko.

6. Legalne zakłady bukmacherskie online Fortuna - podsumowanie recenzji

Mamy nadzieję, że nasz artykuł rozwiał Wasze wątpliwości dotyczące kwestii, czy Fortuna jest legalna w Polsce. Ponadto, bukmacher oferuje także atrakcyjną promocję startową z użyciem kodu promocji Fortuna od naszego portalu. Warto więc wykorzystać, podczas rejestracji, nasz kod bonusu do Fortuny i cieszyć się zwiększoną premią. Poza bonusem startowym, Fortuna zasługuje na pochwałę ze względu na szeroką ofertę. Pozytywne opinie o Fortunie nie są przypadkowe. To jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Wiecie wszystko, czego potrzebujecie, to teraz jeszcze podpowiemy wam - jak typować? Zapraszamy do zapoznania się z naszym opracowaniem na ten temat.

7. Legalna Fortuna - FAQ

7.1 ❓ Czy Fortuna jest legalna?

Oczywiście. Fortuna jest w pełni legalnym serwisem bukmacherskim. Firma działa na polskim rynku internetowych zakładów już od 2012 roku. Ponadto, Fortuna to jeden z najlepszych polskich serwisów do obstawiania.

7.2 ❓ Czy dostanę bonus na start w Fortunie?

Odkrycie kodu znajdującego się na naszej stronie spowoduje aktywację ekskluzywnej promocji powitalnej dostępnej wyłącznie dla naszych użytkowników. Jest to bonus o łącznej wartości nawet 630 PLN! Składa się na to zakład bez ryzyka o wartości 600 PLN, a także 20 PLN w ramach punktów FKP plus freebet 10 PLN po depozycie.

7.3 ❓ Czy Fortuna ma swoją aplikację?

Tak. Fortuna oferuje aplikację na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Ci, którzy posiadają system Windows Phone mogą skorzystać z wersji webowej serwisu bukmacherskiego od Fortuny.

skomentuj Czy Fortuna to legalny bukmacher online?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie