Czy eWinner to legalny bukmacher online?

Uruchomienie eWinner w drugiej połowie 2019 roku nie zrewolucjonizowało rynku zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Nie ma co udawać, że było inaczej. Ale bez wątpienia wprowadziło trochę zamieszania. Szeroka oferta zmusza bukmacherów do coraz mocniejszego konkurowania o klientów, którzy na wolnym rynku mogą bez trudu zmieniać dostawców. Każda premiera to więc dobra wiadomość, bo wprowadza trochę ożywienia.

Poniekąd odpowiedzieliśmy już na zawarte w tytule pytanie: czy eWinner jest legalny? Jest ono jednak na tyle ważne, że poświęcimy temu wątkowi więcej miejsca w naszej recenzji. Oprócz tego w dalszej części tekstu przeczytacie o powitalnej ofercie promocyjnej eWinner, zakładach bukmacherskich, metodach płatności itd.

Chcemy, żebyście po lekturze tego artykułu mogli powiedzieć: „tak, teraz wiem, czy eWinner to legalny bukmacher online i co mi oferuje”. Ok, zaczynamy.

Czy eWinner to legalny bukmacher online?

Typ bonusu Opis
Czy Ewinner jest legalny? Tak, bukmacher posiada licencję.
Numer licencji PS4.6831.29.2017
Bonus na start Nawet do 1150 PLN
eWinner kod promocyjny skorzystaj z naszych linków

1. Czy eWinner posiada polską licencję?

eWinner max bonus (maksymalny bonus online)
eWinner Kod promocyjny listopad 2022
EWINNER
Idź do eWinner
eWinner Kod promocyjny grudzień 2022
EWINNER
Idź do eWinner
styczeń 2023 luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023

Tak, opisujemy w tym tekście legalne zakłady bukmacherskie. To warto wyraźnie podkreślić, bo przecież w 2017 roku, dokładnie na przełomie marca i kwietnia, rozgorzała w Polsce dość intensywna dyskusja na ten temat. Nic dziwnego, skoro niemal z dnia na dzień z rynku zmyła się ścisła czołówka bukmacherów, w tym giganci z brytyjskim rodowodem. Wówczas mocy prawnej nabrała zmieniona ustawa hazardowa, a polskie władze na tyle solidnie nastraszyły rozmaitymi sankcjami firmy bez oficjalnej, krajowej licencji, że te po prostu zamknęły swoje serwisy dla graczy logujących się z terytorium Polski.

Czy eWinner jest legalny w Polsce, bo posiada na to specjalne zezwolenie? Dokładnie tak to działa. Kto chce ofertować zakłady przez internet, musi najpierw o tym pogadać z Ministerstwem Finansów. Jak dostanie zgodę, może ruszyć z biznesem. W tym przypadku bukmacherowi zielone światło zapaliło się pod koniec 2018 roku. Było to 12. przyznane zezwolenie.

Niżej cytujemy cały wpis, który, gdybyście nam nie wierzyli, znajduje się też do sprawdzenia na stronie Ministerstwa Finansów. Tu macie po kolei nazwę spółki, adres jej rejestracji, numery związane z rejestracją w różnych instytucjach oraz datę i numer wydanej licencji:

Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017.

A więc mamy to już wyjaśnione. Jest na rynku eWinner. Czy jest legalny? Tak, jak najbardziej jest.

2. eWinner legalny bukmacher - Bonus Powitalny

W teorii to jak najbardziej możliwe, ale żaden rozsądny twórca serwisu z zakładami online się na taki ruch nie zdecyduje. Bo jaką siłę przyciągania typerów ma serwis, który nie zdobył renomy na rynku i nie oferuje premii powitalnej? W odniesieniu do którego ludzie dodatkowo wciąż pytają: ale czy eWinner jest legalny? No właśnie, sami rozumiecie… Promocje na start to dla nowych użytkowników argument, żeby danemu serwisowi dać szansę. I kto wie, może taki gracz zostanie na dłużej.

Na szczęście e Winner jest zarządzany przez rozsądnych ludzi i po rejestracji można dostać premię na przywitanie. Aby założyć konto, kliknijcie w nasz link. W ramach bonusu bukmacher przyznaje do 1150 zł. Premia jest jednak rozłożona na 3 części.

Pierwsza to zakład bez ryzyka do 150 zł. Czyli tworzycie pierwszy kupon za minimum 20 zł i gracie (ale nie systemem i nie na sporty wirtualne!). Jeśli wygracie, to… gratulacje – pieniądze są Wasze. Jeśli Wam się nie powiedzie eWinner odda Wam do 150 zł. Zwróćcie też uwagę, że wartość zakładu jest pomniejszana o 12-procentowy podatek. Stawiacie 100 zł, przegrywacie, dostajecie 88 zł zwrotu – to tak dla przykładu. No i ważne: żeby wypłacić zwrot, będziecie musieli zagrać bonusem 6 razy z kursem minimalnym 2.50 (w ciągu 30 dni).

Druga i trzecia część premii powitalnej to identyczne bonusy 100% do 500 zł od odpowiednio drugiego i trzeciego depozytu. Jak wpłacicie kasę, będziecie usieli ją obrócić po kursie nie mniejszym niż 2.50. Jak Wam się to uda, to równowartość depozytu trafi na saldo bonusowe. I tu znowu pojawia się konieczność wyrobienia 6-krotnego obrotu (też w ciągu maksymalnie 30 dni). Do obrotu nie liczą się sporty wirtualne i zakłady systemowe – nie zapominajcie o tym.

Jeszcze może w tym miejscu wspomnijmy, że eWinner udostępnia graczom promocje na bieżąco. Czyli np. każdego dnia miesiąca czeka na Was nowy bonus (np. w grudniu 2019 roku bukmacher miał uruchomiony swego rodzaju kalendarz adwentowy – codziennie nowa premia (np. cashback) odsłaniana po kliknięciu w rysunkowe okienka). Także śledźcie zakładkę „Promocje”, bo czeka na Was tu sporo ciekawych ofert. Powitalna promocja eWinner wcale nas nie dziwi, nowi gracze na rynku muszą się czymś wyróżnić i pokazuje to choćby bonusowy kod BetFan, który dokładnie opisaliśmy w naszym artykule.

Standardowy bonus na eWinner
Bonus do 650 PLN

3. Oceniamy zakłady bukmacherskie eWinner!

eWinner nie oferuje czegoś, co pozwoliłoby nam nazwać ten serwis wyjątkowym czy wyróżniającym się. Ale jest nieźle. Mamy kilkadziesiąt dyscyplin do wyboru, fajne zakłady w ramach „Combo Dnia”, różnego rodzaju pojedynki, np. strzelców czy na gole drużyn (m.in. Messi vs. Piątek w danej kolejce, Barca vs. Wisła Kraków itd.). Jeśli zastanawiacie się co i jak typować u bukmachera, to przychodzimy z pomocą i wyjaśniamy wszystko w naszym tekście.

Bardzo ciekawie prezentuje się poza tym wyciągnięta do osobnej sekcji kategoria typowania o nazwie Ewinner Custom Bet. Możecie proponować bukmacherowi swoje zakłady. Tematyka jest dowolna: metry przebiegnięte przez Lewandowskiego, liczba asów w drugim secie biało-czerwonych siatkarzy, czy LeBron spudłuje robiąc wsad itd. Kreatywność mile widziana. Bukmacher rozpatruje prośby graczy w ciągu 12 godzin.

W eWinner jest też całkiem przydatna wyszukiwarka kursów, statystyki i wyniki, jest cashout, gdy zakład nie idzie po Waszej myśli. Są zakłady na żywo, bardzo dużo różnych kategorii typów itd. Kursy są na przeciętnym poziomie. Generalnie to standardowa oferta, której nie da się, prawdę mówiąc, w sumie wyróżnić od konurencji na plus czy minus. Oferta eWinner jest szeroka, ale nie posiada dla przykładu oferty na wyścigi konne, które posiada Traf - ale czy Traf to legalny bukmacher online - dowiecie się z naszego tekstu.

4. Legalny eWinner Aplikacja mobilna

Bukmacher od początku zapowiadał, że eWinner apk pojawi się i słowa dotrzymał. Na smartfonach obstawimy szybko i wygodnie i to na różnych systemach, bo dostępna jest zarówno aplikacja Ewinner na androida, jak i eWinner iOS app. Aplikacje pobierzecie ze strony bukmachera - nie jest ona dostępna w sklepie Play ze względu na reguły narzucone przez Google.

5. Metody płatności u legalnego bukmachera eWinner

Kolejna ważna sprawa – metody płatności. Na ewinner pl – legalny bukmacher musi to zapewniać – macie do dyspozycji szereg bezpiecznych sposobów na zarządzanie kasą. Wpłaty obejmują: Pay-By-Link, BLIK, szybki przelew. Całkiem nieźle jest pod względem wypłat, co warto pochwalić, bo nie wszyscy bukmacherzy spoza czołówki mają tego typu rozwiązania. Przez 7 dni w tygodniu możecie liczyć na wypłaty realizowane w ciągu maksymalnie 24 godzin. To dobry czas. Jasne, konkurencja ogarnia to nawet w 10 minut, ale nie jest źle. Pamiętajcie jedynie, że dzienna pula szybkich wypłat ograniczona jest do 50 tys. zł – bukmacher realizuje zgłoszenia w kolejności, w jakiej do niego wpływają.

6. Opinie o licencjonowanym bukmacherze eWinner

To nie jest najlepszy polski bukmacher, ale się ewidentnie stara. Jeśli z powątpiewaniem pytacie, czy eWinner jest legalny, to pewnie pozytywnie się zaskoczycie, gdy uzmysłowicie sobie, że nie tylko wszystko działa tu zgodnie z prawem, ale w dodatku na całkiem wysokim poziomie, co już wiecie, bo nasza recenzja eWinner dobiega końca. Promocja powitalna jest ciekawie pomyślana i dość wysoka pod względem wartości. A do tego bukmacher udostępnia miłą dla oka i sprawnie działającą aplikację. Jeśli zastanawiacie się jak eWinner wypada na tle innych, sprawdźcie na naszej stronie głównej - Bukmacherzy Legalni w Polsce i nie tylko - kody promocyjne oraz recenzje, wszystko dostępne w jednym miejscu dzięki naszej wyszukiwarce.

skomentuj Czy eWinner to legalny bukmacher online?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie