Czy Etoto to legalny bukmacher online?

Która z osób grających na zakładach bukmacherskich nie zna marki Etoto? Firma jest w Polsce coraz bardziej popularna, ale czy działa zgodnie z prawem obowiązującym na terytorium naszego kraju? Czas się temu przyjrzeć! Dzięki temu artykułowi, poznacie odpowiedź na pytanie - czy Etoto jest legalne? Ponadto, przedstawimy Wam możliwości tego serwisu i poznacie naszą opinię na temat Etoto.

Czy etoto to legalny bukmacher online?

Sample headline Enter text
Licencja etoto Zakłady bukmacherskie w sieci
Numer licencji etoto AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17
Bonus powitalny etoto 200% do 200 zł
etoto kod promocyjny Użyj naszych linków

1. Legalne zakłady bukmacherskie online w Etoto?

etoto max bonus (maksymalny bonus online)
etoto Kod bonusowy styczeń 2023
johnnybet
Idź do etoto
etoto Kod bonusowy luty 2023
johnnybet
Idź do etoto
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023

Pytanie zadane w tytule tego akapitu jest właściwie retoryczne. Pragniemy Was uspokoić - Etoto jest legalne. Firma uzyskała zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności hazardowej na terenie naszego kraju już kilka lat temu, a zanim uruchomiła serwis internetowy - punkty Etoto były (i są) dostępne naziemnie. Slogan “Etoto - legalny, polski bukmacher” nie jest więc przypadkowy.

2. Pierwszy raz na Etoto Online - rejestracja

Można powiedzieć, że wszystkie polskie serwisy bukmacherskie są skonstruowane bardzo podobnie. Wchodząc na Etoto również można odczuć podobieństwo do konkurencyjnych marek.

Lewa strona portalu została poświęcona kategoriom zakładów bukmacherskich, prawa - wirtualnemu kuponowi, a centralna - zakładom live oraz najpopularniejszym i najważniejszym wydarzeniom do obstawiania. Cały portal został utrzymany w ciemno-niebieskiej kolorystyce, która może się podobać.

Z poziomu górnego menu możemy wybrać: zakłady sportowe, zakłady live w Etoto, promocje oraz pomoc. Pierwsze dwie z wymienionych sekcji są jasne - nie trzeba ich szczególnie tłumaczyć, co się stanie, jeśli wybierzemy daną opcję. Szczegółową ofertę opiszemy jednak w dalszej części tekstu.

Etoto pl oferuje również sprawdzenie wyników zakończonych już wydarzeń sportowych. W Etoto wyniki znajdziecie w sekcji o tej samej nazwie. Możecie ją wybrać, klikając odpowiednią pozycję na górze strony.

Pomocna jest opcja “Jak zacząć?”. To swoisty poradnik dla osób dopiero wkraczających w świat zakładów bukmacherskich. Oprócz poradnika, jak poruszać się po stronie i zakładach, Etoto zadbało o wyjaśnienie kluczowych pojęć związanych z obstawianiem.

W oczy rzuca się także zakładka dotycząca aplikacji mobilnej, o której też warto co nieco wspomnieć.

Standardowy bonus na etoto
Bonus 100% do 1500 PLN!

3. Aplikacja Etoto mobile

E toto nie chce odstawać od konkurencji, więc także stworzyło swoim użytkownikom możliwość korzystania z serwisu z poziomu urządzeń mobilnych. Dzięki aplikacji Etoto, każdy użytkownik tego bukmachera może obstawiać zakłady skąd tylko chce! Wystarczy, że ma ze sobą urządzenie z systemem Android lub iOS.

O ile sprawa - w przypadku drugiego z wymienionych systemów - jest prosta, a instalacja odbywa się poprzez pobranie aplikacji w AppStore, o tyle kwestia urządzeń z wgranym systemem od Google już tak prosta nie jest.

Przede wszystkim, żeby korzystać z aplikacji od Etoto na Androidzie, wymagane jest odblokowanie “nieznanych źródeł” na naszych urządzeniach mobilnych. Dopiero wtedy będzie możliwe pobranie pliku Etoto apk. Należy to zrobić bezpośrednio przez stronę bukmachera. Nie ma w tym jednak żadnej winy samej marki. Odpowiada za to Google, które narzuciło w swoim sklepie ograniczenia związane z aplikacjami bukmacherskimi.

4. Etoto promocje: bonus na start oraz freebety

Dla potencjalnych nowych użytkowników każdego serwisu bukmacherskiego, ważna jest kwestia bonusu na start. Etoto również zadbało o to, żeby bonus na start otrzymać mógł każdy nowy gracz.

4.1 Kod rejestracyjny w Etoto - czy jest potrzebny?

Rejestrując się w Etoto z użyciem naszego linku zyskujecie szansę na zdobycie atrakcyjnej premii startowej. Nie jest Wam w tym celu potrzebny kod promocyjny do Etoto, kod bonusowy czy kod rabatowy Etoto. Trzeba jednak koniecznie skorzystać z naszego odnośnika do rejestracji. Kto wie, być może w przyszłości pojawi się kod bonusu do Etoto, który będzie trzeba wpisać. Na ten moment wystarczy sam link. Promocyjne kody na zakłady lepiej poznacie dzięki naszemu tekstowi.

4.2 Bonus powitalny w Etoto

Ile więc wynosi bonus powitalny w Etoto? Firma przygotowała premię 200% do kwoty 200 PLN - w zależności od wysokości pierwszej wpłaty na konto gracza. Tym sposobem - wpłacając 50 PLN, otrzymujecie 100 PLN bonusu. Wpłacając 10 PLN, kwota bonusowa wynosić będzie 20 PLN. Wszystko w teorii wygląda bardzo dobrze, jednak pozostaje jeszcze jedna kwestia. Jak obrócić bonus od depozytu w Etoto? Bez tej czynności, wypłata premii na konto nie będzie możliwa.

Należy obstawić zdarzenia za sumę równą czterokrotności naszej wpłaty i bonusu. Kupony muszą jednak spełniać też określone wymogi.

Każdy z nich musi mieć kurs minimalny 2.20 - zarówno zakłady pojedyncze, jak i akumulowane. W przypadku tych drugich, każde ze zdarzeń nie może posiadać przelicznika mniejszego niż 1.50.

4.3 Jak zgarnąć freebety w Etoto?

Etoto oferuje swoim użytkownikom również promocje ograniczone czasowo. Najczęściej, w Etoto pl możecie się spotkać z premią w postaci freebetów. Dotyczy ona obstawiania zarówno polskiej Ekstraklasy, jak i NHL, NFL czy NBA. Etoto postanowiło premiować najbardziej aktywnych graczy. Freebety u polskich bukmacherów nie są jedynie ofertą okazjonalną. To pokazuje choćby legalny bukmacher Fortuna online, u którego zgarnąć można 20 zł za darmo na zakłady! Więcej przeczytacie o tym w naszym tekście.

5. Co możemy obstawiać w Etoto? Oferta

Oferta sportowa na zakłady w Etoto nie różni się praktycznie niczym od konkurencyjnych serwisów do obstawiania. W Etoto obstawimy piłkę nożną, koszykówkę, hokej, futbol amerykański czy siatkówkę. W ramach “zakładów specjalnych” legalny bukmacher Etoto przygotował zakłady na wydarzenia polityczne oraz rozrywkowe.

Niestety, próżno szukać w Etoto sportów wirtualnych. Jest to spory brak na tle konkurencji. A jak Etoto prezentuje się na tle innych? Legalne Zakłady bukmacherskie online w Polsce możecie wyszukać z poziomu strony głównej, wystarczy kliknąć w lupę w lewym górnym rogu.

6. Metody płatności w Etoto

Wpłat i wypłat w Etoto można dokonywać za pośrednictwem wielu metod transferu środków. Zaliczają się do nich karty płatnicze, serwisy obsługujące płatności internetowe, wirtualne portfele oraz BLIK.

7. Recenzja Etoto - podsumowanie

Czy Etoto jest legalne w Polsce? Tak. Czy Etoto może konkurować z najlepszymi polskimi bukmacherami? Wydaje się, że do tego poziomu jeszcze trochę brakuje. Bonus na start w Etoto nie należy do najwyższych, a oferta bez sportów wirtualnych jest uboższa od konkurencyjnych marek. Co prawda, bonus otrzymamy nawet bez kodu vouchera do Etoto, wystarczy bowiem nasz link rejestracji, ale jego wysokość mogłaby być nieco wyższa.

Zdecydowanie wyższe bonusy uzyskamy stosując kod promocji w STS czy kod premiowy w Fortunie. Wspomniani bukmacherzy przeważają nie tylko w tej kwestii. W Etoto jest jednak duży potencjał, tylko trzeba go wykorzystać. Skoro wiecie już czy Etoto to legalny bukmacher online, warto zastanowić się jak Etoto prezentuje się na tle innych bukmacherów. Dowiecie się tego między innymi z naszego tekstu - Legalne Zakłady Bukmacherskie w sieci.

8. Legalne ETOTO - FAQ

8.1 🤔 Czy Etoto jest legalną marką?

Firma Etoto działa w zgodzie z polskim prawem hazardowym. Już od kilku lat bukmacher ETOTO legalnie oferuje obstawianie zakładów bukmacherskich - także za pośrednictwem swojej strony internetowej.

8.2 🎁 Czy istnieje w ETOTO kod bonusowy?

Tak, kod bonusowy do ETOTO możecie odkryć, sprawdzając tabelę umieszczoną na samym początku naszego artykułu. Aktywuje on promocję powitalną 200% do 200 PLN.

8.3 💶 Jakie metody transferu środków oferuje ETOTO?

ETOTO zadbało żeby użytkownicy mogli dokonywać swobodnego przepływu środków, między swoim kontem gracza, a kontem bankowym. Można to zrobić za pośrednictwem kart płatniczych, portali do płatności internetowych czy e-portfeli.

skomentuj Czy Etoto to legalny bukmacher online?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie