Czy Betfan to legalny bukmacher online?

Serwis BetFan pl został uruchomiony w połowie 2019 roku. Wokół bukmachera pojawiło się trochę szumu, między innymi ze względu na wysoki bonus na start w BetFan. Jaki kod promocyjny w BetFan trzeba wpisać, żeby go otrzymać? Jednak nie tylko tym się zajmiemy. Część osób zaczęła się zastanawiać czy BetFan posiada polską licencję. W tym artykule odpowiemy Wam na to pytanie. Poznacie także możliwości, jakie oferuje Wam ten serwis. Rozpocznijmy recenzję BetFan!

Czy BetFan to legalny bukmacher online?

Rodzaj Bonusu Opis Bonusu
BetFan numer licencji PS4.6831.3.2018
BetFan Kod Promocyjny LBVIP
Pakiet na Start w BetFan Nawet do 1600 PLN!
Bonus od 1. Depozytu Cashback do 600 PLN
Bonus od 2. Depozytu 100% do 1000 PLN
Bonus na Zakłady Kupony bez podatku: Nawet do 14% extra*

*Na wybrane wydarzenia i akcje specjalne.

1. Legalny BetFan?

BetFan max bonus (maksymalny bonus online)
BetFan Kod promocyjny październik 2021 BetFan Kod promocyjny listopad 2021
grudzień 2021 styczeń 2022
luty 2022 marzec 2022
kwiecień 2022 maj 2022
czerwiec 2022 lipiec 2022
sierpień 2022 wrzesień 2022

BetFan uzyskał zezwolenie na internetową działalność bukmacherską w Polsce 29 października 2018 roku. Od tej chwili, bukmacher może przeprowadzać zakłady wzajemne zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem. Oznacza to, że poznaliście właśnie odpowiedź na pytanie czy BetFan jest legalny. Firma funkcjonuje zgodnie z panującą w Polsce ustawą hazardową, więc bez obaw możecie korzystać z jej usług. Interesuje Was inny Bukmacher Legalny? Kody do wszystkich licencjonowanych firm znajdziecie z poziomu wyszukiwarki na stronie głównej.

2. BetFan pl - zaczynamy grę!

Konstrukcja, czyli rozmieszczenie elementów na stronie głównej legalnego bukmacher BetFan jest praktycznie identyczna, jak w przypadku serwisów konkurencyjnych. Interesującą nas kategorię zakładów wybierzemy z rozwijanego menu z lewej strony witryny, a po prawej pojawią się nam zaznaczone zakłady do obstawiania. W centralnej części serwisu zaprezentowane są aktualne zakłady live w BetFan oraz polecane wydarzenia do obstawiania.

Zakłady na żywo w serwisie BetFan można wybrać również z poziomu górnego menu. W tym celu wystarczy kliknąć w opcję “Live”. Pierwszym krokiem, żeby rozpocząć obstawianie w BetFan jest jednak rejestracja. Warto o niej napisać kilka słów.

3. Rejestracja w BetFan

Ten proces został podzielony na dwa etapy. Pierwszy z nich wymaga wpisania danych konta - adresu mailowego, hasła oraz numeru telefonu. Wymagane jest także zaznaczenie odpowiednich zgód. Wtedy można przejść do kolejnego etapu rejestracji. W nim, mamy do wypełnienia, między innymi, kod promocyjny BetFan.

Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pól, rejestracja dobiegnie końca. Zostanie nam kliknięcie w link aktywacyjny, który przyjdzie na nasz adres mailowy. Po wykonaniu tej czynności można przeprowadzić już logowanie do BetFan.

W momencie przeprowadzenia pierwszego logowania, konto gracza posiada status tymczasowego. Żeby posiadać dostęp do wszystkich opcji związanych z serwisem BetFan, należy dokonać pełnej weryfikacji konta. W tym celu, należy wejść w szczegóły związane ze swoim profilem i dokończyć ten proces.

4. BetFan Kod Promocyjny, czyli gwarancja bonusu powitalnego w BetFan

Wpisując w formularzu rejestracyjnym kod vouchera do BetFan - który znajdziecie na naszej stronie - nowi gracze zyskują dostęp do bonusu na start. Może on wynieść nawet 1600 PLN! Pakiet Pudziana, bo o nim mowa, to premia zależna od wysokości pierwszych dwóch wpłat na konto gracza. Żeby druga z nich była zakwalifikowana do bonusu, ma ustaloną minimalną wartość wpłaty - to 100 PLN. Szczegółową rozpiskę bonusu powitalnego w BetFan oraz mnożnika Pudziana znajdziecie poniżej.

Pierwszy krok to wpłata. Pierwszy zakład na koncie, na którym wykorzystaliście nasz kod, to możliwość skorzystania z cashbacku. Jeżeli Wasz pierwszy zakład okaże się udany, to zgarniacie zakładaną wygraną. Jeśli tak się nie stanie, to bez obaw! Przegrana kasa do 600 PLN trafia na bonus i musicie ją obrócić tylko raz, aby ponownie znalazła się na waszym koncie w formie depozytu.

Gdy warunki obrotu zostaną spełnione, kwota trafia z konta bonusowego na konto gracza. W tej chwili, BetFan nie wymaga od nas niczego więcej. Trzeba przyznać, że być może nie jest to nowatorska premia na polskim rynku bukmacherskim, ale wcale nie jest tak często spotykana!. Żeby zyskać do niej dostęp, koniecznie pamiętajcie o kodzie rejestracyjnym do BetFan. Jak bonus prezentuje się na tle innych i jakie są typy kodów promocyjnych? Dowiecie się w naszym tekście wyjaśniający promocyjne kody u polskich bukmacherów.

Drugi depozyt w BetFan wiąże się ze standardowym bonusem depozytowym. To 100% do 1000 PLN. Wpłacacie minimum 100 złotych i gracie. Wymagane warunki to 3-krotny jego obrót, po kursie ako 2,5. Na kuponie, na którym dokonujemy obrotu powinny znajdować się minimum 3 zdarzenia.

Oczywiście, to nie wszystkie dostępne promocje w BetFan. Na bieżąco można je śledzić, sprawdzając regularnie nasz portal lub po prostu odwiedzając stronę bukmachera. Możecie też zapoznać się z naszą szczegółową analizą - promocyjny kod BetFan.

5. BetFan Zakłady bukmacherskie Online: Oferta

Oferta w BetFan to niewątpliwie jeden z największych plusów tego serwisu. Nie dość, że bukmacher posiada szeroki wybór zakładów na wydarzenia sportowe w najpopularniejszych dyscyplinach, to godna uwagi jest również sekcja zakładów specjalnych. Znajdują się w niej zakłady na wydarzenia ze świata ekonomii, polityki czy nawet pogody.

Trzeba przyznać, że nie tylko forma premii startowej przyznana za kod bonusowy BetFan imponuje. Oferta na zakłady również się do tego zalicza. Widoczną wadą jest za to brak sekcji sportów wirtualnych.

6. BetFan Mobile App

BetFan posiada również aplikację mobilną. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem Android. Żeby pobrać plik BetFan.apk należy najpierw zezwolić na pobieranie plików z nieznanych źródeł - trzeba to zrobić z poziomu ustawień naszego urządzenia mobilnego.

Aplikacja BetFan na iOS-a również ukazała się jakiś czas temu, a bukmacher postanowił pójść za ciosem i wykonał specjalny program również dla użytkowników telefonów Huawei, który jest dostępny w App Gallery!

7. Podsumowanie legalnego BetFana w Polsce

Mamy nadzieję, żę rozwialiśmy wątpliwości dotyczące BetFana w naszym kraju. Czy BetFan jest legalny w Polsce? Tak, i bez obaw możecie grać w tym serwisie. Na naszej stronie znajdziecie również kod bonusu do BetFan, który zapewni Wam pakiet powitalny. Do tego jeśli chodzi o sam poziom obsługi i interfejsu strony - tutaj nie mamy się do czego przyczepić. Wiele metod wpłat, jak choćby z poziomu banku - https://nestbank.pl/ - dla przykładu, Blik, czy Przelewy24. To działa na korzyść bukmachera.

BetFan odważnie wkroczył na polski rynek bukmacherski, jednak są kwestie, w których odstaje od najlepszych. Jeśli chce liczyć się w walce o miano topowego bukmachera, musi je poprawić. Na ten moment, LVBet czy Fortuna oferują o wiele więcej. Ranking Zakładów Bukmacherskich prawdę Ci powie, gdzie BetFan znajduje się wśród innych legalnych buków, dowiesz się po lekturze naszego zestawienia. Jeśli chodzi o same opinie BetFan - te są bardzo dobre, nic dziwnego, skoro bukmacher tak dobrze wszedł w rynek, na którym jest przecież wiele bardzo mocnych firm. Wiecie już, że BetFan to legalny bukmacher i zaufana marka, a jak sprawa się ma w temacie Legalny LVBet w Polsce? Dowiecie się z naszego tekstu na ten temat.

8. Legalny BetFan - FAQ

8.1 😇 Czy BetFan to legalny serwis?

Tak, BetFan jest w pełni legalną, polską marką. Firma wystartowała z serwisem internetowym w połowie 2019 roku i do tej pory zdążyła wyrobić już sobie zaufanie wielu polskich klientów.

8.2 🤔 Jaki jest bonus na start w BetFan?

To “Pakiet Pudziana” o wartości nawet 1600 PLN - w tym cashback. Ostateczna wartość otrzymanego bonusu zależy od wysokości trzech pierwszych wpłat na konto gracza.

8.3 📱 Czy BetFan posiada aplikację mobilną?

Tak, pierwsza aplikacja została udostępniona na urządzenia oparte o system Android. W celu instalacji należy pobrać plik ze strony internetowej bukmachera. Apka jest dostępna również w wersjach na iOS-a oraz urządzenia Huawei.

skomentuj Czy Betfan to legalny bukmacher online?
Komentarze (2)
Fichim2000
Fichim2000 10 miesięcy temu
Spoko opcja z tym proponowaniem własnych zakładów, jak na coś wpadnę to pewnie im prześlę jakąś propozycję.
Graj odpowiedzialnie