LegalniBukmacherzy.com pl

Bukmacher Bez Podatku

Słyszałeś hasło bukmacher bez podatku, ale nie wiesz czy to w ogóle jest możliwe? Biorąc pod uwagę, że zakłady bukmacherskie to bardzo dochodowa branża, aż trudno uwierzyć, że państwo mogłoby zrezygnować z takich zysków, a przecież hasła o legalnych bukmacherach nie są rzucane na wiatr. Skądś taki, a nie inny status się bierze i z jakiegoś powodu na liście ministerstwa finansów znajduje się tylko 19 bukmacherów. Tylko tyle podmiotów może oferować legalne zakłady bukmacherskie w Polsce, a na dodatek niektóre z nich jeszcze nie rozpoczęły swojej działalności. Czym więc są zakłady bukmacherskie bez podatku, czy obstawianie bez podatków jest w ogóle możliwe i który bukmacher zapłaci za nas podatek? O tym wszystkim przeczytacie poniżej.

1. Kto płaci podatek od zakładów bukmacherskich?

Na początek ustalmy jedno, czyli to co najważniejsze. Zakładając konto u bukmachera wypełniamy formularz pamiętając o odpowiednim kodzie promocyjnym – o tym w dalszej części tekstu – uzupełniamy odpowiednie dane, jeśli to koniecznie przesyłamy skany dowodu i to w zasadzie tyle. Po wpłaceniu depozytu możemy grać i niczym się nie przejmować... no, chyba, że idzie nam niezbyt dobrze. Ale to w zasadzie nasze jedyne zmartwienie. Sprawy formalne załatwia za nas bukmacher, podatki od zakładów wzajemnych odprowadza bukmacher, a nie gracz.

2. Legalny polski bukmacher bez podatku – czy to możliwe?

Jakie są w ogóle podatki od zakładów wzajemnych? Całe szczęście to tylko dwie opłaty od zakładów, a na dodatek zazwyczaj obowiązuje nas i tak tylko pierwsza danina na rzecz Skarbu Państwa. Podatki od zakładów bukmacherskich w Polsce to:

  • podatek od zawartego zakładu w wysokości 12%,
  • podatek od wygranego zakładu w wysokości 10%.

Pierwszy podatek pobierany jest zawsze, bez względu na to czy kupon będzie zwycięski czy nie. W praktyce oznacza to tyle, że stawiając złotówkę gramy tak naprawdę za 0,88 zł i tak należy wyliczać stawkę. Na całe szczęście prawo w naszym kraju nie jest aż tak rygorystyczne, aby od każdego wygranego zakładu trzeba było płacić dodatkowy podatek bukmacherski. Taka konieczność zachodzi dopiero w momencie, jeśli sięgniemy po wygraną rzędu 2280 zł. Taki podatek dotyczy pojedynczego kuponu, nikt nie sprawdza czy aby na pewno w danym tygodniu, miesiącu czy roku nie wygraliśmy czasami więcej. Jeśli więc nie gracie na wysokie stawki, podatek od wygranej w zakładach bukmacherskich raczej nie będzie Was obchodził. Tak się jednak składa, że w szczególnych warunkach podatek od zakładów bukmacherskich nie będzie brany pod uwagę na kuponie – umożliwiają to bukmacherzy bez podatku – tak przynajmniej twierdzą marketingowcy niektórych marek. Czy to prawda?

3. Czym jest bukmacher bez podatku?

Bukmacherskie zakłady bez opłat to po prostu promocja, bo coś takiego jak legalne nieopodatkowane zakłady bukmacherskie nie istnieje. Bez względu na to co piszą bukmacherzy w swoich serwisach, podatek zawsze musi być odprowadzony do skarbówki i nie ma tutaj żadnych magicznych sztuczek. Jakoś jednak bukmacherzy muszą przekonywać graczy do otwierania kont i zawierania kolejnych zakładów, a co lepszego można zaoferować niż zwolnienie z podatku od zakładów bukmacherskich? W sumie co gracza obchodzi, czy finalnie państwo otrzyma pieniądze czy nie... Najważniejsze jest, aby wszystko było legalne, a wygrana na kuponie była wyższa. I tutaj internetowi bukmacherzy bez podatku w Polsce oczywiście te warunki spełniają.

4. Bukmacherzy bez podatku online

Zastanawiacie się u którego bukmachera można zagrać bez podatku lub jak grać bez podatku u bukmachera? Obstawianie bez opłat to nie jest opcja stała u wielu bukmacherów – tak bywa, ale po jakimś czasie okazuje się często, że jednak dany serwis się z tego wycofuje. Dlatego my cenimy sobie tych, którzy w swoich postanowieniach trwają na dłużej. Kto jest najlepszym bukmacherem bez podatku w Polsce? Mamy swój typ.

4.1 Happy hours w Fortunie – czyli najlepszy bukmacher bez podatku

Niewątpliwie na miano bukmachera bez podatku zasługuje Fortuna. Te topowe w naszym kraju zakłady oferują promocję o nazwie happy hours. Od razu uspokajamy, nie musicie ustawiać budzika aby pamiętać o happy hours w Fortunie, jakbyście co najmniej chcieli trafić na promocje w ulubionej knajpie sushi. W tych zakładach bukmacherskich bez podatku zagracie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Warunki skorzystania z oferty promocyjnej bez opodatkowania w Fortunie również są bardzo proste. Oferta jest dostępna tak na zakłady przedmeczowe jak i na żywo, za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji. Jedynymi warunkami jest obstawienie przynajmniej trzech zdarzeń na kuponie akumulowanym bądź maxikombi, przy minimalnym kursie 1,3. Oprócz tego bonus nie łączy się z innymi promocjami jak superoferta, hit dnia czy bezpieczny zakład oraz nie można tutaj zastosować cash outu – ale to tyle. Wobec tego na pytanie gdzie grać bez podatku odpowiadamy - w Fortunie. Zakłady Bukmacherskie Fortuna zdecydowanie zasługują na miano bukmachera bez dodatkowych opłat.

Co jeszcze ważniejsze – poza tą promocją u tego bukmachera dla użytkowników naszego serwisu jest przygotowany ekskluzywny bonus. Rejestrując się za pośrednictwem naszego portalu otrzymasz bonus w kwocie do 630 zł! Promocje na zakłady w Fortunie poznasz lepiej dzięki naszej analizie tego bukmachera.

Graj bez podatku i z bonusem w Fortunie!

4.2 Bonusy w STS zamiast obstawiania bez podatku

Niestety czołowa marka na naszym rynku jaką jest STS nie oferuje obecnie promocji bez podatku. Dzieje się tak w ramach ofert czasowych. Naszym zdaniem to jednak nie jest wielka strata, dlaczego? Wystarczy spojrzeć na mnogość promocji u tego bukmachera. W STS otrzymamy bonus od depozytu, freebet za rejestrację, a także bonusy na obstawianie gier karcianych, sporty wirtualne czy eSport. Wiele z tych ofert to promocje, z których można skorzystać co tydzień, a do tego dochodzą jeszcze oferty tymczasowe choćby na europejskie puchary. Nie ma na co narzekać i tutaj promocja bez podatku od gier nie jest po prostu konieczna. Bukmacher wygrywa z konkurencją innymi atutami.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

4.3 Inne zakłady bukmacherskie bez podatku

Oczywiście to nie wszystkie oferty jakie mamy na polskim rynku bukmacherskim. Do bukmacherów bez podatku możemy zaliczyć jeszcze trzy marki. W LVBet po rejestracji przez 14 dni możecie grać bez podatku. Ciekawe podejście prezentuje również forBET gdzie bez podatku zagramy w lokalach naziemnych (w piątki), a oferta bez podatku 24/7 dostępna jest na zakłady na żywo. Najbliżej Fortuny jest jednak inny legalny bukmacher bez podatku, czyli BetFAN, który zakłady bez podatku oferuje czasowo w ramach wybranych wydarzeń oraz w ramach większych akcji, o których przeczytacie na portalu bukmachera, a także u nas. Bonus na start w BetFAN odkryjecie czytając naszą recenzję tego legalnego bukmachera.

5. Legalni bukmacherzy bez podatku – podsumowanie

I to tyle w naszym przeglądzie bukmacherów bez podatku. Wiecie już jaki jest bukmacher bez podatku, ale aby jeszcze lepiej poznać oferty promocyjne legalnych bukmacherów sprawdźcie nasz przegląd bonusów u rodzimych buków. Każdy z nas woli, aby pieniądze przeznaczone na zakłady w całości liczyły się do wygranej, dlatego gra bez podatku u bukmachera to jedna z popularniejszych promocji na naszym rynku. Na koniec przypominamy, że najlepszy bukmacher bez podatku to Fortuna i jeśli tego oczekujecie od zakładów, to na pewno się nie zawiedziecie.

skomentuj BukmacherBezPodatku
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie