BetFan Kod Promocyjny

przez LegalniBukmacherzy z by LegalniBukmacherzy
BetFan Kod Promocyjny

Na zakłady bukmacherskie w BetFan kod promocyjny to LBVIP. Wpisz go przy rejestracji w odpowiednim polu, a dzięki niemu odblokujesz dostęp do sporej promocji powitalnej w BetFan, która obowiązuje we wszystkich działach serwisu, czyli na zakłady: sport, live, esport, gry, tvbet i rozrywka.

BetFan Kod Promocyjny

Rodzaj Bonusu Opis Bonusu Kod Promocyjny BetFan
BetFan Kod Promocyjny Bonus do 3100 PLN na zakłady LBVIP
Bonus Powitalny w BetFan Do 2961 PLN! LBVIP
Mnożnik Pudziana - pierwsze trzy depozyty 3 x 777 PLN LBVIP
Zakłady bez Ryzyka - pierwsze trzy depozyty Cashback na konto główne do 600 PLN! LBVIP
Darmowe Zakłady Do 30 PLN na gry, e-sport i sport LBVIP
Bonus na Zakłady Kupony bez podatku: Nawet do 14% extra LBVIP

Dręczy Cię myśl żeby znaleźć kody bonusowe do bukmacherów, które faktycznie zapewnią atrakcyjną premię startową? Wystarczy, że przeczytasz ten artykuł! Dzięki niemu, poznasz wszystkie informacje na temat kodu promocyjnego do BetFan, który zapewni Tobie premię powitalną!

Dowiesz się, gdzie wpisać podany kod promocji do BetFan i jak dokładnie wysoki bonus uzyskasz. Ponadto, poznasz naszą opinię o BetFan, która mamy nadzieję, że pomoże Tobie w podjęciu decyzji odnośnie gry u tego buka. A jeśli zastanawiasz się, czy Bet Fan jest legalny, odsyłamy do naszego tekstu na ten temat.

Ocena LegalniBukmacherzy
4.0 / 5
Ocena użytkowników
4.11 / 5
Twoja ocena

1. Kod bonusowy BetFan - jak brzmi, co zyskujesz?

BetFan max bonus (maksymalny bonus online)
BetFan Kod promocyjny październik 2020 BetFan Kod promocyjny listopad 2020 grudzień 2020
styczeń 2021 luty 2021 marzec 2021
kwiecień 2021 maj 2021 czerwiec 2021
lipiec 2021 sierpień 2021 wrzesień 2021

Kod vouchera BetFan to hasło: LBVIP. Gdzie go wpisać? Należy to zrobić podczas rejestracji. Jest ona bardzo prosta. Wystarczy, że użyjecie naszego linku do BetFan, żeby przenieść się na stronę tego bukmachera.

W formularzu wypełniacie dane waszego konta - adres mailowy, hasło i numer telefonu. W drugim kroku do uzupełnienia macie dane osobowe, a także pole “BetFan Kod Promocyjny”. W nim wpisujecie nasz kod.

Dzięki temu, zyskujesz okazję na otrzymanie atrakcyjnego bonusu powitalnego w BetFan! Bonus na start w BetFan to Pakiet Pudziana. Nazwa tajemnicza, ale co w rzeczywistości użytkownik zyskuje?

Depozyt Freebet Zakład Bez Ryzyka Mnożnik Pudziana
Pierwszy depozyt - minimum 20 zł 10 zł - 5 zakładów po 2 zł na gry Cashback do 100 zł Bonus od depozytu 777 PLN
Drugi depozyt - minumum 40 zł 10 zł - 5 zakładów po 2 zł na e-sport Cashback do 200 zł Bonus od depozytu 777 PLN
Trzeci depozyt - minimum 100 zł 10 zł - 5 zakładów po 2 zł na sport Cashback do 400 zł Bonus od depozytu 777 PLN
Kod Promocyjny BetFan LBVIP LBVIP LBVIP

“Twarzą” bonusu jest Mariusz Pudzianowski - stąd oczywiście taka nazwa. Wpisany podczas rejestracji w BetFan kod polecenia aktywuje opisany bonus w BetFan. Żeby go otrzymać, należy dokonać wpłaty na konto gracza, minimum 20 PLN. Następnie, trzeba zawrzeć zakłady za równowartość wpłaconej kwoty na konto gracza. Wymóg to kurs minimalny 2.0.

W tym momencie, otrzymujesz bonus od tej wpłaty - maksymalnie może być to kwota 777 PLN. BetFan zapewnia tego rodzaju bonus od trzech pierwszych depozytów. Po otrzymaniu bonusu na start, żeby móc go wypłacić, należy dokonać jego obrotu.

Warunek to pięciokrotne obrócenie wartości otrzymanego bonusu kuponami z co najmniej trzema zdarzeniami na kuponie i z kursem ogólnym minimum 3,00.

Po spełnieniu wymogów obrotu, kwota z konta bonusowego może być przeniesiona na konto depozytowe. W tym momencie, BetFan powiększa bonusową wygraną aż 10-krotnie! Trzeba przyznać, że firma BetFan zaproponowała bardzo ciekawą formę bonusu na start.

Oprócz klasycznej premii depozytowej, gracze otrzymują w BetFan bezpieczny zakład za rejestrację i tu również mówimy o trzech pierwszych depozytach. W tym serwisie jest to kupon o wartości maksymalnie 100 PLN (200 PLN przy drugim, 400 PLN przy trzecim depozycie). W przypadku, gdy postawiony przez Was kupon, okaże się przegrany, bukmacher zwróci Wam postawione środki na konto bonusowe.

Jak je ponownie wypłacić? Nie ma tu dodatkowych obostrzeń, cashback to cashback - jeśli zakład się nie uda, kasa wraca na konto główne!

BetFan wpadł również na nowatorski pomysł i u bukmachera BetFan darmowy zakład otrzymacie w trzech transzach - w każdej po 5 darmowych kuponów za 5 zł. Istnienie freebetu w BetFan to kolejny plus dla tej marki. Jak wypadają inni Licencjonowani Bukmacherzy na tle bonusu BetFan? Możecie sprawdzić na stronie głównej, dzięki naszej błyskawicznej wyszukiwarce kodów!

1.1 Pozostałe promocje od BetFan

W BetFan obowiązuje zarówno premia od złożonego depozytu, jak i freebet za rejestrację. To jednak nie jedyne promocje w serwisie BetFan pl. Firma posiada także w swojej ofercie promocyjnej usługę “Bez podatku”!

W momencie, gdy nasz kupon posiada: przynajmniej 3 zdarzenia z kursem 1,35 wygrana wzrasta o 14%! Możemy wybrać więcej niż 3 zdarzenia - ich nie obowiązuje warunek kursu minimalnego, musimy jednak pamiętać o tym, aby do kuponu dodać zdarzenie "gra bez podatku" - wystarczy wybrać odpowiednią sekcję w lewym panelu. Co ciekawe, ta promocja nie posiada żadnych ograniczeń! Oferta bez podatku w BetFan to rzecz, która przyciągnie wielu graczy.

2. BetFan Zakłady bukmacherskie online - oferta

BetFan jest legalnie działającym podmiotem hazardowym na terenie Polski. Firma uzyskała zezwolenie na prowadzenie wzajemnych zakładów bukmacherskich 29 października 2018 roku, a serwis internetowy oficjalnie wystartował w 2019 roku. Numer licencji to PS4.6831.3.2018.

Od tego czasu, BetFan próbował przyciągnąć nowych klientów nie tylko wysokim bonusem powitalnym, który otrzymujemy stosując kod rejestracyjny w BetFan, ale również bogatą ofertą. Co w niej znajdziemy?

Ponad 30 kategorii w sekcji zakładowej do wyboru - to przede wszystkim. Można obstawiać nie tylko wydarzenia sportowe, ale i rozrywkowe. Jakie konkretnie? W ostatniej z wymienionych kategorii znajdziemy zakłady z zakresu ekonomii, pogody, polityki, show-biznesu czy zdarzenia okołosportowe!

Kod rabatowy BetFan do wykorzystania to także możliwość sprawdzenia się w sportach wirtualnych! BetFan posiada w swojej ofercie wyścigi psów, konne, żużel, kolarstwo torowe, koszykówkę, tenis oraz piłkę nożną!

Rozgrywkę można toczyć 24/7, więc wydawać mogłoby się wydawać, że to idealna okazja do obrotu bonusem, który zyskamy dzięki kodowi polecenia BetFan. Niestety, gry wirtualne są wyłączone z promocji powitalnej. Oczywiście, w BetFan zakłady live też znajdziemy. Nie mogło być inaczej. Jak wygląda w takim razie oferta BetFana na tle międzynarodowego bukmachera - możecie sprawdzić dzięki naszej recenzji 1xBET kod promocyjny.

3. BetFan Aplikacja mobilna

Wiemy już co nieco o ofercie, kodzie premii do BetFan oraz o bonusie na start, jaki dostaniemy stosując podany kod zniżki BetFan. Jednak, w obecnych czasach, nieodłącznym elementem każdego serwisu bukmacherskiego powinna być aplikacja mobilna. W BetFan wersja mobile też obowiązuje.

Z serwisu można korzystać nie tylko z poziomu przeglądarki internetowej, ale również i apki na urządzenia mobilne. Niestety, jest ona dostępna tylko dla systemu Android. Czy pojawi się kiedyś na iOS? Trudno powiedzieć. Należy mieć nadzieję, że tak się stanie, gdyż duża liczba użytkowników korzysta przecież z systemu firmy Apple.

4. Kod bonusu BetFan - podsumowanie

Czas na podsumowanie. Jakie, ostatecznie, mogą być opinie o BetFan? Na pewno można stwierdzić, że jest to marka, która może liczyć się w gronie najlepszych polskich bukmacherów. Wydaje się jednak, że na ten moment liderami na tym rynku są STS oraz Fortuna. Co prawda, w BetFan kod promocyjny powoduje uzyskanie zdecydowanie wyższego bonusu niż w podanych wyżej serwisach, ale przecież premia startowa to nie wszystko. Liczą się również inne detale, jak metody wpłat, tutaj BetFan obsługuje płatności z ponad 20 banków, w tym https://www.getinbank.pl/.

BetFan może jeszcze wiele poprawić w swojej ofercie, ale można śmiało stwierdzić, że serwis ma duży potencjał. Interesują Was Legalne Zakłady Bukmacherskie Online i zastanawiacie się, czy BetFan to najlepszy wybór? Zapraszamy do lektury naszego tekstu.

5. BetFan - FAQ

5.1 😇 Czy BetFan to zaufana marka?

Tak, BetFan to legalny bukmacher, który działa na terytorium Polski od 2019 roku. Firma uruchomiła swoją działalność internetową w połowie roku i od razu znalazła wielu zwolenników.

5.2 📱 Czy BetFan posiada aplikację mobilną?

Tak, firma zadbała o urządzenia mobilne. Jednak nie wszyscy będą zachwyceni z działań bukmachera. BetFan przygotował aplikację na Androida, ale użytkownicy iOS nie mają, niestety, możliwości skorzystania z niej na ten moment.

5.3 🎁 Co daje nam znajomość kodu polecającego do BetFan?

Ci, którzy wpiszą hasło: LBVIP podczas procesu rejestracji, otrzymują dostęp do promocji powitalnej - bonusu do nawet 2961 PLN. Twarzą promocji, jak i całej marki, jest Mariusz Pudzianowski. Wobec tego, bukmacher utworzył specjalną nazwę dla tej premii - “Pakiet Pudziana”. Rejestrując się więc u tego buka, pamiętajcie o uzupełnieniu pola BetFan kod promocyjny hasłem LBVIP.

skomentuj BetfanKodPromocyjny
Komentarze (3)
Owely1974
Owely1974 26 dni temu
Najzabawniejszy jest fakt, że ten koń Pudziana nazywa się Betfan. Autentyk!
Graj odpowiedzialnie